site arama

 

 

 

FAIL (the browser should render some flash content, not this).

 

1977 yılında Burdur'da doğdu. İlkokul ve liseyi doğduğu şehirde tamamladıktan sonra 1994 yılında ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ'NİN Fizik Öğretmenliği bölümünü kazandı. Fizik öğretmenliğini bitirdikten sonra yüksek lisans eğitimine devam ederken, evlendi ve bir yandan da özel dershanelerde, özel fen liselerinde ve üniversiteye hazırlık dergilerinde çalıştı. Yüksek Lisans yıllarında Bilgisayar Destekli Eğitim üzerinde çalışırken OSSdeneme.com adlı internet sitesinin Eğitim Teknolojisi danışmanlığını yaptı.

2005 yılında ODTÜ EĞİTİM FAKÜLTESİ Fen ve Matematik alanları eğitimi bölümünde master eğitimini tamamladıktan sonra, 2006 yılında ODTÜ FİZİK bölümünde ikinci master eğitimine başladı ve MEKANİK SORU BANKASI adlı ilk kitabını çıkardı.

Şimdi ODTÜ fizik bölümünde doktora çalışmasını sürdürmektedir.

 

 

Sevgili öğrenciler!

Hazırladığım bu web sitesinde sizlere, kitaplarda veya sınıf ortamında bulamayacağınız görsel animasyonlarla zenginleştirilmiş bir öğretim olanağı sunmaya çalıştım. Düzenli olarak siteyi güncellemeye ve geliştirmeye devam edeceğim. Bana yazacağınız e-postalar ile eleştirilerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.

Hepinize başarılar diliyorum.

Kadir Hoca

 

Kadir Hoca dan   ANKARA DA  özel ders almak için tıklayınız.

 

 

BASILI YAYINLARIM:

Mekanik Soru Bankası: Lise, ÖSS ve Olimpiyatlara Yönelik Soru Kitabı

1. Yüksek Lisans Tezi: Uluslararası Öğrenci Başarı Değerlendirme Programında Türkiye'de Fen Okuryazarlığını Etkileyen Faktörler

2. Yüksek Lisans Tezi: Kısa atma denkleminin (Short Pulse Equation) bazı özellikleri ve korunan nicelikleri

 

WEB YAYINLARIM:

www.lisefizik.com : Etkileşimli fizik öğretimi için geliştirilmiş web tabanlı proje

www.yeniuniversite.net : Üniversite 1. ve 2. sınıfa yönelik matematik, fizik ve diferansiyel sitesi

 

DİĞER SAYFALARIM:

www.ozel-ders.org : özel ders tanıtım sitesi

 

 

 

 

Fizik özel ders ankara

 

 

özel ders matematik, özel ders ankara, özel ders fizik, özel eğitim, özel ders verenler, ders verenler, özel ders ilanları, özel ders fiyatları, özel ders ilanları, calculus 119, calculus 120, calculus bilkent, calculus metu, calculus pdf, odtü calculus, thomas calculus, özel ders calculus, özel ders diferansiyel, özel ders differential equations, özel ders dif, özel ders mekanik, özel ders elektrik, özel ders elektrik ve manyetizma, özel ders statik, özel ders dinamik, özel ders akışkanlar mekaniği, özel ders lys, özel ders ygs,